Atrodi savu auto speciālistu jau šodien

Autoeksperts ir lielākais autoservisu katalogs Latvijā. Tas palīdzēs Tev ar padomiem auto iegādē, kā arī atrast tuvāko un piemērotāko autoservisu, lai kur Tu atrastos.

Apskati video

Atrodi speciālistu ātri

Tavā lokā ir nonākuši vairāki autoservisi tieši Tavas mašīnas problēmu novēršanai.

Izvēlies speciālistu, kuru vēlies

Meklētajs piedāvās Tev vairākus autoservisus, lai būtu plašāks loks, no kā izvelēties tieši Tev labāko.

100% apmierinātības garantija

Mums klients ir pirmajā vietā, tapēc esam atvērti komunikācijai un sadarbībai jebkura diennakts stundā.

Autoeksperts strādā ātri un kvalitatīvi! Palīdzēja ar auto pārdošanas cenas noteikšanu, organizēja tikšanās ar potenciālajiem auto pircējiem un palīdzēja sakārtotu dokumentāciju un pārrakstīšanu.

Atis

Atis

Ātrs un profesionāls apkalpošanas serviss. Pēc video uzreiz bija skaidrs, kur un kā jāmeklē. Prieks, ka beidzot ir visu autoservisu informācija vienuviet!

Mārtiņš

Mārtiņš

Atradu šo mājaslapu nejauši, bet patiešām – tik ērti un viegli sameklēt sev tuvāko servisu! Beidzot nav jāmeklē pa visu internetu!

Emīls

Emīls

Palīdzēsim ar auto iegādi

Iegādājoties jauno auto, mēs palīdzēsim novērtēt izvēlētā auto atbilstību pieprasītajai cenai, pareizi noformēt auto pirkšanas / pārdošanas dokumentus. Izanalizēsim Tavas vēlmes, finansiālās iespējas un tirgus situāciju. Palīdzēsim pārdot veco auto un galu galā – nopirkt jauno auto, nokaulējot cenu, kur tas ir iespējams.

Auto diagnostika pie iegādes

Palīdzot iegādāties Jums auto, mēs veiksim pilnvertīgu testa braucienu, novērtēsim auto tehnisko un vizuālo stāvokli, veiksim dažādas antikorozijas apstrādes un novērtēsim cenas atbilstību automobīlim. Palīdzēsim Tev atrast un apzināt slēptos defektus, kā arī novertēsim to iespējamās novēršanas izmaksas.

Apskati video rullīti

Ieskaties, kā strādā mūsu autoservisu meklētajs un kā kļūt par tās dalībnieku!

Apskatīt video